Хмельницький міськрайонний суд визнав не винним Петра Королюка, який був затриманий 16 лютого 2016 р. П.Королюка звинувачували в тому, що він, будучи директором ДП «Красилівський агрегатний завод», придбав в одній з військових частин області балочні кріплення під крило літаків СУ-24 для перенесення авіаційних бомб.
«Правоохоронні органи в обвинувальному акті вказували, що керівник, діючи умисно, із корисливим мотивом, зберігав указане вище майно, завідомо одержане злочинним шляхом, за відсутності ознак легалізації (відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом) на території ДП «Красилівський агрегатний завод», - повідомляють у прес-службі Хмельницького міськрайонного суду.
За даними суду, обвинувачений свою вину у вчиненні злочинів, не визнав та пояснив, що у 2013 році очолюване ним державне підприємство «Красилівський агрегатний завод» уклало контракт (договір комісії) на виготовлення та поставку до республіки Індія балочних тримачів «БД3-УСК-А» на загальну суму понад 18 мільйонів доларів США.
"Один із комплектуючих, а саме корпуса до цих балочних тримачів, в Україні не виготовлялись і ДП «Красилівський агрегатний завод» купувало їх в Російській Федерації. У зв’язку із припиненням відносин із Росією, через анексію нею Криму та агресію у Донецькій та Луганській областях, під загрозою зриву стало виконання вищевказаного контракту, що могло призвести, у разі застосування передбачених вказаним контрактом санкцій, до банкрутства ДП «Красилівський агрегатний завод». Дізнавшись про списання літаків у Збройних Силах України і здачу їх на металобрухт, в тому числі і приборів «БД3 – УСК», він звернувся до командування Повітряних Сил Збройних Сил України з проханням про обмін списаних балочних тримачів «БД3-УСК» на аналогічної ваги та якості металобрухт, оскільки мав намір використати їх корпуси до приборів, які виготовляло ДП «Красилівський агрегатний завод» на виконання вказаного договору комісії, на що отримав згоду, відповідно обмін відбувся та завод отримав тримачі", - йдеться у повідомленні суду.
Також Петра Королюка звинували в тому, що він запропонував прокурору військової прокуратури, який здійснював процесуальне керівництво у вказаному кримінальному провадженні, неправомірну вигоду в розмірі понад 20 тисяч доларів США за припинення проведення подальших слідчих (розшукових) дій.
Суд, дослідивши матеріали справи, визнав недопустимими усі докази, надані стороною обвинувачення.
Отож, директора ДП «Красилівський агрегатний завод» визнали невинним. Але вирок Хмельницького міськрайонного суду ще може бути оскаржений.
Нагадаємо, що в квітні 2016 того ж року Петро Королюк вийшов на волю під заставу в 5 мільйонів гривень.
Немає коментарів:
Дописати коментар